Na MS2019 v hokeji jsme spojili prodej lístků, jízdenek a merche

27.02

Na MS2019 v hokeji jsme spojili prodej lístků, jízdenek a merche

Ve spolupráci s Českými drahami jsme pro fanoušky národního týmu připravili unikátní řešení, kdy v rámci jednoho nákupu mohou zakoupit zpáteční jízdenky a vstupenky na zápasy v rámci konkrétního hracího dne MS v hokeji, ale také suvenýry a občerstvení na cestu.
Ve vlaku na fanoušky bude čekat dres či šála dle jejich volby nebo také vychlazené pivo. http://www.vlakemnahokej.cz

ZNOVU SE ZAPOJUJEME DO SPORTOVNÍHO DĚNÍ

08.02

ZNOVU SE ZAPOJUJEME DO SPORTOVNÍHO DĚNÍ

Po velmi úspěšném sportovním parku, který jste mohli navštívit v létě 2017, v Pardubicích, se nyní můžete k příležitosti olympiády v Pchjongčchangu vydat na Olympijský festival do Brna či Ostravy od 9. do 25. února 2018. Pro oba festivaly zajišťujeme komplexní prodej vstupenek na místě, online a prostřednictvím terminálů SAZKA. Kromě toho jsme pro obě festivalová místa připravili systém hracích karet, a tak si i tentokrát sportovní nadšenci mohou vyzkoušet tradiční i netradiční sporty. https://www.olympijskyfestival.cz/

PARK NA ŠPICI V PARDUBICÍCH OVLÁDAJÍ SPORTOVCI

18.08

PARK NA ŠPICI V PARDUBICÍCH OVLÁDAJÍ SPORTOVCI Již od soboty 12. srpna 2017 se park Na špici v Pardubicích opět hemží sportovci. Důvodem je velkolepá akce Sportovní park Pardubice a my se pyšníme tím, že jsme součástí tohoto super projektu. Pokud patříte mezi sportovní nadšence či chcete poznat něco nového, určitě se tam vydejte. Akce se koná do neděle 20. srpna 2017. Nezapomeňte si zakoupit svou hrací kartu, abyste se do dění mohli naplno zapojit. Karta je k zakoupení jednak v infocentru města Pardubice a jednak na infopointu přímo v parku. Těšíme se na Vás!