Obchod

Petr Čížek Technologická řešení tel: +420 777 632 357 cizek@deepdonotspamusvision.cz
Tomáš Nejeschleba ENIGOO tel: +420 731 198 807 nejeschleba@deepdonotspamusvision.cz
Richard Beníšek mPizza tel: +420 602 442 755 benisek@deepdonotspamusvision.cz
Ing. Viera Bejdová mPizza tel: +421 948 455 005 bejdova@deepdonotspamusvision.cz

Realizační tým

Lucie Bezvodová Back office tel: +420 721 060 592 bezvodova@deepdonotspamusvision.cz
Tereza Straková Customer Service Specialist tel: +420 775 260 164 strakova@deepdonotspamusvision.cz
Ludmila Čapková Grafický designer tel: +420 721 751 420 capkova@deepdonotspamusvision.cz
Jiří Vaník Projektový manažer mPizza tel: +420 739 438 943 vanik@deepdonotspamusvision.cz
Ing. Martin Sasín Projektový manažer ENIGOO tel: +420 737 723 463 sasin@deepdonotspamusvision.cz
Tomáš Bárta Key account manažer tel: +420 728 025 786 barta@deepdonotspamusvision.cz
Michal Báča Key account manažer tel: +420 737 734 449 baca@deepdonotspamusvision.cz
Antonín Mlejnek Technologické celky tel: +420 461 002 999 mlejnek@deepdonotspamusvision.cz
Luboš Světik Scrum master, SWA tel: +420 608 158 156 svetik@deepdonotspamusvision.cz
Tomáš Vlach Konfigurační manažer tel: +420 608 814 330 vlach@deepdonotspamusvision.cz
Jan Svoboda IT technik svoboda@deepdonotspamusvision.cz
Ing. Michal Malý Senior programátor maly@deepdonotspamusvision.cz
Bc. Jiří Vácha Vývojář vacha@deepdonotspamusvision.cz
Štěpán Fichtner Frontend vývojář fichtner@deepdonotspamusvision.cz
Kamil Hanus Backend vývojář hanus@deepdonotspamusvision.cz
Tereza Kořínková Tester korinkova@deepdonotspamusvision.cz

Vedení společnosti

Ing. Petr Mazánek ředitel společnosti, jednatel tel: +420 603 419 840 mazanek@deepdonotspamusvision.cz
Jan Mareček navigátor tel: +420 461 002 999 marecek@deepdonotspamusvision.cz